Слугуватиме вам та
вашим дітям

Про компанію

Suhoff — це молодий інноваційний бренд у будівельній галузі. Ми займаємося створенням сучасних поверхонь для будь-яких житлових будинків і комерційних об'єктів. 

Поліуретани, епоксидні смоли, полісечовини та багато іншого. Продукти для гідроізоляції, матеріали для підлог і промислових покриттів.

Це сертифіковані сучасні матеріали з унікальними властивостями. Якщо ви шукаєте комплексні рішення, запрошуємо вас ознайомитися з продуктами Rayston, нижче ви знайдете всю необхідну інформацію.

Поверхні від Suhoff — це естетичні, довговічні, доступні та екологічні покриття ґрунту, створені з використанням найсучасніших технологій та обладнання з Європи та США.

Про компанію 

Ми підготували все для того, щоб технології сучасного покриття ґрунту стали максимально зрозумілими і доступними навіть для людини без спеціальних навичок і обладнання. У нас ви можете отримати консультацію, купити всі необхідні матеріали в зручних невеликих упаковках і самостійно застосовувати їх на невеликих об'єктах

Ми надаємо такі послуги для приватних осіб і комерційних організацій:

Ми прагнемо, щоб наші колеги — будівельні компанії та студії ландшафтного дизайну, усвідомили, що найсучасніші технології доступніші, ближчі та простіші, ніж здається. Ми надамо вам готові рішення, які допоможуть вже завтра створювати для ваших клієнтів ексклюзивні та екологічні покриття.

Ми пропонуємо будівельним компаніям і ландшафтним студіям такі форми співпраці:

Також ми запрошуємо до співпраці талановитих ландшафтних дизайнерів, менеджерів з продажу та будівельних фахівців.

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації про умови співпраці.

Наша місія — принести на будівельний ринок України інноваційні технології, які зроблять ідеальне покриття для ґрунту доступнішим для пересічних споживачів, а для дизайнерів і поціновувачів краси з'явиться можливість створювати шедеври.

Ми хочемо, щоб будь-який власник заміського будинку міг дозволити собі замовити солідну, але не дорогу, під'їзну дорогу. Щоб господар маленького кафе зміг своїми силами зробити ексклюзивний внутрішнє подвір'я. Щоб будь-який дачник зміг укласти надійні доріжки на дачі своїми руками.